چه مدت شکنجه پزشکی اوتیسم کودکان

چه مدت: شکنجه پزشکی اوتیسم کودکان خانواده دانشگاه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث پرونده کیفری تشکیل و به بازپرسی ارجاع شد ، شکنجه کودکان اوتیسم در یکی از موسسات توانبخشی

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم دادسرای مرکز استان خراسان رضوی گفت: در پی تعرضات مدیر یکی از موسسات توانبخشی به کودکان اوتیسم پرونده کیفری تشکیل و به بازپرس

شکنجه کودکان اوتیسم در یکی از موسسات توانبخشی/ پرونده کیفری تشکیل و به بازپرسی ارجاع شد

عبارات مهم : شکنجه

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم دادسرای مرکز استان خراسان رضوی گفت: در پی تعرضات مدیر یکی از موسسات توانبخشی به کودکان اوتیسم پرونده کیفری تشکیل و به بازپرسی ارجاع شد.

قاضی محمد بخشی محبی معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم دادسرای مرکز استان خراسان رضوی در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی قضایی خبرگزاری میزان، با اشاره به شکایت تعدادی از خانواده های کودکان اوتیسم مبنی بر شکنجه این کودکان گفت: بعد از حضور تعدادی از خانواده های معترض به عدم نظارت بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی در پی تعرضات مدیر یکی از موسسات توانبخشی به کودکان اوتیسم جلسه ای در حوزه معاونت اجتماعی دادسرای عمومی وانقلاب مشهد تشکیل شد.

وی افزود:در این جلسه که معاونان بهزیستی استان وکارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و تعدادی از خانواده های کودکان اوتیسم و شاهدین کودک ازاری حضور داشتند پرونده کیفری تشکیل و به بازپرسی ارجاع شد.

پرونده کیفری تشکیل و به بازپرسی ارجاع شد ، شکنجه کودکان اوتیسم در یکی از موسسات توانبخشی

وی از خانواده این بیماران خواست ضمن توجه خاص به نوع ونحوه درمان این کودکان از مراکز مجاز تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی وبهزیستی استفاده کنند و چنانچه در این راستا شکایتی دارند تا آخر هفته جاری به معاونت اجتماعی وپیشگیری از جرم دادسرای مشهد مراجعه نمایند.

وی همچنین با اشاره به اقداماتی که بهزیستی در زمینه حمایت از کودکان داشته تذکر جدی به متولیان وناظران امر داد واعلام داشت چنانچه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی وبهزیستی استان به امر کودک ازاری تحت عنوان درمان نداشته باشند دادستانی شخصا ورود خواهد داشت.

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم دادسرای مرکز استان خراسان رضوی گفت: در پی تعرضات مدیر یکی از موسسات توانبخشی به کودکان اوتیسم پرونده کیفری تشکیل و به بازپرس

وی اظهار کرد:کودکان استان تماما تحت حمایت دادستانی اند و دادسرا اجازه تعرض به انان را نخواهد داد.

وی افزود: حسب ماده ۴ قانون حمایت از کودکان و نوجوانان هرگونه صدمه و اذیت و آزار و شکنجه جسمی و معنوی کودکان و نادیده گرفتن عمدی سلامت و بهداشت روانی و جسمی و ممانعت از تحصیل آنان ممنوع و مرتکب به سه ماه و یک روز تا شش ماه حبس و یا تا ده میلیون ریال جزای نقدی محکوم می گردد.

واژه های کلیدی: شکنجه | پزشکی | اوتیسم | کودکان | خانواده | دانشگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs