چه مدت شکنجه پزشکی اوتیسم کودکان

چه مدت: شکنجه پزشکی اوتیسم کودکان خانواده دانشگاه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «دمین شزل» دوباره جشنواره ونیز را افتتاح می‌کند

جدیدترین ساخته «دمین شزل» راجع به زندگی «نیل آرمسترانگ» فضانورد معروف آمریکایی آغازگر قدیمی‌ترین مناسبت سینمایی دنیا خواهد بود.

«دمین شزل» دوباره جشنواره ونیز را افتتاح می‌کند

«دمین شزل» دوباره جشنواره ونیز را افتتاح می کند

عبارات مهم : جشنواره

جدیدترین ساخته «دمین شزل» راجع به زندگی «نیل آرمسترانگ» فضانورد معروف آمریکایی آغازگر قدیمی ترین مناسبت سینمایی دنیا خواهد بود.

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، درام فضایی «اولین مرد» ساخته «دمین شزل» کارگردان برنده اسکار نخستین نمایش جهانی خود را در افتتاحیه هفتادوپنجمین جشنواره ونیز تجریه خواهد کرد.

این دومین باری است که فیلمی از «دمین شزل» آغازگر جشنواره ونیز می شود؛ فیلم «لالا لند» در سال ۲۰۱۶ نیز در افتتاحیه ونیز رونمایی شد و بعد از آن حضور درخشانی در فصل جوایز سینمایی داشت و رکورد تعداد نامزدی در شاخه های متفاوت تاریخ جوایز سینمایی اسکار را نیز به نام خود ثبت کرد و اسکار کارگردانی را نیز جهت «شزل» به ارمغان آورد.

«دمین شزل» دوباره جشنواره ونیز را افتتاح می‌کند

در این فیلم «رایان گاسلینگ» در نقش «نیل آرمسترانگ» فضانورد معروف آمریکایی بازی می کند و داستان فیلم راجع به یک سال منتهی به ماموریت آپولو ۱۱ و فرود بر سطح کره ماه در سال ۱۹۶۹ میلادی هست.

«کلر فوی» در فیلم «نخستین مرد» در نقش همسر «نیل آرمسترانگ» ایفای نقش کرده است و «جنت شیران»، «کایل شاندلر»، «جیسون کلارک»، «کوری استول»، «کریستوفر آبوت» و «پاتریک فوجیت» نیز دیگر بازیگران این درام فضایی هستند.

جدیدترین ساخته «دمین شزل» راجع به زندگی «نیل آرمسترانگ» فضانورد معروف آمریکایی آغازگر قدیمی‌ترین مناسبت سینمایی دنیا خواهد بود.

«اولین مرد» قرار است از تاریخ ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ در آمریکا به صورت گسترده اکران خود را شروع کند.

«کوچک سازی»، «اورست»، «بردمن»، «جاذبه»، «اصولگرای بی میل»، «نیمه ماه مارس» و «قوی سیاه» فیلم هایی هستند که در چند سال اخیر جشنواره فیلم ونیز را افتتاح کردند. در چند سال اخیر فیلم های افتتاح گر جشنواره ونیز عملکرد موفقی در فصل جوایز سینمایی داشته اند.

هفتادوپنجمین دوره جشنواره فیلم ونیز از ۲۹ اوت تا ۸ سپتامبر (۷ تا ۱۷ شهریور) ادامه خواهد داشت و امسال «گیرمو دل تورو» فیلمساز مشهور مکزیکی به عنوان مدیر داوران بخش رقابتی گزینش شده است هست.

«دمین شزل» دوباره جشنواره ونیز را افتتاح می‌کند

واژه های کلیدی: جشنواره | سینمایی | برنده اسکار | جوایز اسکار | جشنواره فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs