چه مدت شکنجه پزشکی اوتیسم کودکان

چه مدت: شکنجه پزشکی اوتیسم کودکان خانواده دانشگاه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات افشاگری از آینده پول‌های کشور عزیزمان ایران در فیفا

تیم ملی کشور عزیزمان ایران با افزایش به جام جهانی‌ برزیل، به درآمد ۹ میلیون دلاری رسید ولی در نهایت یک میلیون دلار از این پول، اصلاً به فدراسیون فوتبال نرسید!

افشاگری از آینده پول‌های کشور عزیزمان ایران در فیفا

افشاگری از آینده پول های کشور عزیزمان ایران در فیفا

عبارات مهم : ایران

تیم ملی کشور عزیزمان ایران با افزایش به جام جهانی برزیل، به درآمد ۹ میلیون دلاری رسید ولی در نهایت یک میلیون دلار از این پول، اصلاً به فدراسیون فوتبال نرسید!

به گزارش خبر ورزشی، اخیراً کارلوس کی روش و محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال فاش کردند ۵۰۰ هزار دلار از این پول صرف تجهیزات پزشکی ایفمارک شد، بدون اینکه آنها در جریان باشند. مسئولان ایفمارک گفته بودند ۵۰۰ هزار دلار را فیفا به عنوان بودجه به آنها داده ولی بعداً مشخص شد فیفا این پول را از پاداش افزایش کم کرده است! ولی حالا مشخص شده است چه بلایی بر سر ۵۰۰ هزار دلار دیگر آمده هست. هوشنگ مقدس سرپرست سابق تیم ملی فاش کرد، با شکایت برانکو از فدراسیون فوتبال، آنها بدون اینکه کفاشیان مدیر وقت را در جریان بگذارند، ۵۰۰ هزار دلار به حساب مربی سابق تیم ملی ریخته اند!

افشاگری از آینده پول‌های کشور عزیزمان ایران در فیفا

در فروردین سال ۱۳۸۸ بود که همه متوجه شکایت برانکو از فدراسیون شدند. دادکان در وقت اجرای جام جهانی، متمم قراردادی با برانکو بسته بود که مسئولان فدراسیون بعدها گفتند طبق آن، برکناری برانکو دردسرساز شده است هست. این متمم با سربرگ قرارداد هم بسته شده است بود. نخستین بار برانکو روز ۱۷ فروردین سال ۸۸ پرده از این شکایت برداشت و گفت: «بعد از مذاکراتی که با فدراسیون فوتبال کردم، به نتیجه نرسیدیم و تصمیم گرفتم شکایت کنم.»

در تیرماه همان سال دادکان مصاحبه ای کرد و گفت فدراسیون فوتبال هیچ بدهی به برانکو ندارد ولی این مربی پاسخ او را این طور داد: «من هر لحظه براى دادکان احترام قائل بودم ولی نمى توانم از شکایتم صرف نظر کنم. من مبلغى را از فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران طلب دارم.» چندی بعد برانکو حتی گفت چون مصطفوی دبیرکل کمیته انتقالی از او شکایت کرده، تصمیم گرفت دست به شکایت بزند: «پس از جام جهانى نمى خواستم از کشور عزیزمان ایران شکایت کنم. من روزهاى خوبى را در فوتبال کشور عزیزمان ایران پشت سر گذاشته بودم ولی بعد از آنکه مصطفوى از من به فیفا شکایت کرد تصمیم گرفتم به خاطر طلبی که از فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران داشتم به فیفا شکایت کنم.»

تیم ملی کشور عزیزمان ایران با افزایش به جام جهانی‌ برزیل، به درآمد ۹ میلیون دلاری رسید ولی در نهایت یک میلیون دلار از این پول، اصلاً به فدراسیون فوتبال نرسید!

خلاصه با وجود تکذیب بدهی به برانکو، این مربی دست به شکایت زد و همین دو، سه سال قبل توانست ۵۰۰ هزار دلار از منبع پاداش کشور عزیزمان ایران در فیفا، بگیرد و به زخم های زندگی اش بزند ؛ بدون اینکه کفاشیان مدیر وقت و فدراسیون در جریان باشند!

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | فوتبال | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs